D-ream

Kurucularımız

Kurucularımız

AEG (Altier Education Group); 1989 yılından günümüze Türkiye’deki moda ve güzellik eğitimlerinde ilkleri gerçekleştirmiş, “Kariyer Eğitim Kurumları” markası başta olmak üzere birçok markayı ülkemize kazandırmış olan, eğitmen Güler Selamet’in başkanlığında, Genel Müdür Serkan Selamet ve Kreatif Direktör Sümeyye Selamet ile birlikte kurulmuştur.

2009 yılından günümüze moda & güzellik eğitim sektörlerinde birçok başarıya imza atan Serkan Selamet Genel Müdür’lük görevini üstlenmektedir. Endüstri Mühendisi olan Serkan Selamet’in analitik bakış açısı kazandırdığı, kurumsal bir yönetim anlayışıyla ilerleyen eğitim markalarımız her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

2011 yılından günümüze moda & güzellik eğitim sektörlerinde hem Türkiye, hem de başta İngiltere olmak üzere dünyanın farklı şehirlerinde eğitimler veren Kreatif Direktör Sümeyye Selamet, görsel sanatlar alanında yurt içi ve yurt dışında birçok başarılara imza atmıştır. Görsel İletişim mezunu olan Sümeyye Selamet, İstanbul ve Londra Uluslararası Moda Haftalarında key artist olarak birçok başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir.