D-ream

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyon

Moda & güzellik sektörlerine yönelik profesyonel eğitimlerde üst düzey kalite algısına sahip eğitim markalarını kurmak, yönetmek ve yetişen profesyonellerin sektördeki yerini almalarını sağlamaktır.

Vizyon

Altier Academy olarak; İstanbul’da yer alan eğitim merkezimiz ile tüm dünyaca tanınan ve tercih edilen moda & güzellik akademisi olmak.

Uluslararası alanda faaliyetler gerçekleştirerek, global başarılara imza atmak ve “dünya ile yarışıyorum” algısını en iyi şekilde yansıtabilmek.

Academie de Leyan olarak; İstanbul Bağdat Caddesi – Erenköy’de yer alan eğitim merkezimiz ile güzellik sektörünün lüks bir butik eğitim markası olmak.

İstanbul Nişantaşı bölgesinde yeni bir eğitim merkezi açarak İstanbul’daki yüksek kalite algımız arttırarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

İstanbul Güzellik Akademisi (İGA) olarak; Altier Academy ve Academie de Leyan’ın hedef kitleleri haricinde yer alan il ve ilçelerde varlık göstermek, Türkiye genelinde şubeleşerek en yaygın ağa sahip güzellik eğitim merkezi olmak.

Değerlerimiz

Markalarımızın ortak kurum kültüründe en önem verdiğimiz yönetim değerlerimiz; Saygı, Aidiyet ve Profesyonellik’tir. Markalarımızın sektörde algılanmasını hedeflediğimiz değerlerimiz, Kalite, Güven ve Kurumsallık.